Web Tasarımı

Web Tasarımı
Web Tasarımı 2018-04-10T21:04:05+00:00
Document

Ne için web sitesi
yaptırıyorsunuz.

Web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz, size soracağımız altın soru şu olacaktır “Ne için web sitesi yaptırıyorsunuz.?
Aşağıda yüz kişiye sorup aldığımız en popüler cevaplar mevcut. Daha sonrasında bu cevaplara göre size en uygun web sitesinin nasıl olması gerektiğini anlatalım.

Ben işimi sağlama alırım
diyorsanız.

Her alanda olduğu gibi güvenlik dijital dünyanında en önemli argümanları arasında. Bir çok dolandırıcılık, hack, hacklink, warez, virüs gibi internet kullanıcılarının baş belaları çoğunlukla web siteleri üzerinden kitlelere ulaşmaktadır. Sahip olduğumuz iso 27001 bilgi güvenliği sertifikası ile son bir kaç yıldır hiçbir şekilde firmamız tarafından üretilmeyen kodlar yaptığımız web sitelerinde kullanılmamaktadır. Siz de güvenlik bizim için olmazsa olmaz diyorsanız doğru adrestesiniz.

Web siteniz sektörünüze has
özellikler barındırsın.

Sıradan kalıpların dışında vermek istediğiniz mesajı hakkıyla veren bir yapı kurgulanmalı. İnşaat sektörü ile sağlık sektörü için aynı kalıp bir web sitesi kullanılabilir ama sıradan olur. Sektöre özel hizmet kalemlerine uygun modüller üzerine kurgulanmış, elegant tasarımlar öneririz.

Web sitenizin hızı, sizin hızınızın
gerisinde kalmasın.

Sitenizin hızlı olması bir çok açıdan çok büyük önem arz etmektedir. Bunlardan birincisi kullanıcı deneyimi ve kullanım açısından ziyaretçilerin aradıklarına hızlı bir şekilde ulaşması, diğeri ise Google page speed kriterlerine uygun olması ile sitenizin seo ve google adwords açısından yüksek bir kalite puanına ulaşmasıdır. Bu noktada tamamen kendi sunucularımız üzerinden sağladığımız yüksek hızlı hosting ile bu ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunmaktayız

Google da iyi bir sıralama mı
istiyorsunuz?

Web siteniz içerik ve kodlama olarak ne kadar kaliteli olursa olsun kullanıcılara ulaşamıyorsa sadece sizi bilen kişilerin girdiği bir web sitesinden öte gidemez. Daha fazla müşteriye ihtiyacınız varsa Google arama motorunda sektörünüzle ilgili aramalarda ilk sayfa üst sıralarda çıkmanız gerekiyor. Bunun için iyi bir seo çalışması sitenizi kitlelere ulaştıracaktır.

Siteniz responsive ile %100 mobil
ve tablet uyumlu olsun.

Günümüzde masaüstü bilgisayar kullanımı hızla azalmakta ve web siteleri artık birbirinden farklı çözünürlükte ki cihazlarda açılmakta. Kusursuz responsive sistemleri ile tüm cihazlarda rahatça görüntülenebilen bir web sitesine sahip olmalısınız.

Size özel tasarımla daha iyisine
sahip olun.

Web sitesi UX ve UI kriterleri göz önünde bulundurularak yapılmalı ve size özel olmalı. Kafanızdaki fikirlerin tasarımcılarımız ve yazılımcılarımız tarafından gerçeğe dönüştürülmesi mümkün. Herkesin Ferrarisi olsa ferrari iyi bir araba olmazdı. Kalıplarınızın dışına çıkın..

E-Bülten.

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız
aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın.E-bültene kaydolun.
  • Konak / İzmir
  • +90 850 811 35 34
  • info@byokur.com