RFID

RFID
RFID 2018-04-10T21:06:53+00:00
Document

PEOPLEWARE
İnsan Takip

Gerçek zamanlı olarak kişileri takip edin. Kim nerede, hemen görün kontrol edin.

PARKWARE
Araç Takip

Araba, Kamyon ve Forkliftleri takip edin ve hızlı geçiş yapmalarını sağlayın.

ASSETWARE
Ürün Takip

Demirbaş ve Varlık Takibi ile 360 derece izlenebilirlik sağlayın.

TEKNOLOJiLER

Farklı donanımlar, tek çözüm.
UZUN MESAFE
1-100 metre arası
aktif ve pasif okuyucular
KISA MESAFE
1-10 cm arası
pasif okuyucular
MOBIL OKUYCULAR
NFC ve 3G okuyucular

İnsan Takip Sistemleri

Peopleware; İnsan takip sistemleri, kişilerin ne zaman nerede olduklarını tespit eder, kişilerin hangi lokasyonda ne kadar süre geçirdiklerini kayıt eder.
İnsan takip sistemi, yetkili kişilerin yetkili alanlara geçişi başta olmak üzere RFID kartlı PDKS sistemi ile bu alanlarda ne kadar zaman geçirdiğini, bulunması ve bulunmaması gerektiği alanları tespit eder.
Başta firma ve kamu kuruşları olmak üzere hastahane gibi kompleks yapılarda dahi, sağlık personelinin bulunduğu alanları, bulunması gerektiği alanları, hangi alanda ne kadar zaman geçirdiğini ve hastaların ve kayıtlarının takibinde kullanılmaktadır. Bu süreçler internet tabanlı olarak anlık takip edilebildiği gibi geçmişe dönük olarak da takip edilebilmektedir.

HR + HSE

İnsan kaynaklarında, performansın ve verimliliğin kontrolü için Peopleware çok büyük bir yardımcıdır, personelin işe giriş çıkış zamanlarının, mola sürelerinin, hangi alanlarda ne kadar zaman harcayıp bunun iş süreçlerine etkilerini yazılımsal olarak takip eder ve bunu raporlayarak insan kaynaklarının daha etkin çalışmasını sağlar.
xArray Gateway
Amerikan Impinj firmasının eşsiz ürünü xArray RFID okuyucu, benzersiz bir şekilde, hareketleri algılar ve takip eder.
Peopleware
Tek bir alanda birçok sanal bölge oluşturarak, bireylerin bölgeler arasını hareketlerini takip eder, kayıt altına alarak analizler hazırlanır.
İnternet Tabanlı
Tüm süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama yönetebilirsiniz. İnternet tabanlı olarak dilediğiniz yerden, kolay bir şekilde platformu kullanabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi

ParkWare; araç giriş çıkışının kontrol altında bulundurulması gereken alanlarda RFID ile sağlanan hızlı ve güvenli bir sistemdir.
Otopark sistemlerine entegre olarak çalışan RFID otopark sistemi araçlara yerleştirilen RFID etiketlerin RFID okuyucular ile tanımlanması sayesinde çalışmaktadır. Garaj kumandası yada başka bir donanım gerektirmeden OGS yani otopark için hızlı geçiş imkanı sağlanmaktadır. ParkWare yazılımı hangi aracın otoparka girişe izin olduğunu, otoparkta kaç araç bulunduğu gibi birçok analiz ve rapor sunmaktadır.

Kamyon Forklift Takip

Şantiye alanları başta olmak üzere kamyon tır takibi yapılması gereken alanlarda gerek giriş çıkışlarda gerekse kantar, kontrol noktalarında bekleme yapmadan en hızlı şekilde geçiş imkanı sağlar.
ASSETWARE RFID stok takip ve depo yönetimi programı ile entegre olarak çalışabilen, forklift ve diğer iş makinalarının alan içinde yada alan dışında faaliyetlerini takip edip, yazılım üzerinden analizler yapabilir, günlük, aylık olarak raporlar alabilirsiniz
Otopark Sistemi Okuyucu
AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen RFID okuyucular bütün bariyerler ile uyumlu olup, etkin çözüm sağlar.
OGS Etiket
Araçlara yapıştırılacak etiketler araç plaka ve modelleriyle yazılım üzerinden eşleştirilerek güvenlik en üst seviyeye alınmaktadır.
Parkware Yazılım
Yetkili araç tanımlaması, otopark doluluk durumu, dönemsel giriş çıkış izni, misafir araç tanımlama gibi birçok özellik bulunmaktadır.

Ürün ve Stok Takip

AssetWare; Stoklarda bulunan ürünlerin yada demirbaşlar üzerine yerleştirilen RFID etiketler sayesinde kontrolünüz üst seviyede olacaktır.
Radyo frekansları ile ürünün o anda nerede olduğunu belirlenen alanlar dışarısına çıkarışmışsa alarmlar yardımıyla tespit edebilirsiniz. Bu süreçlerin tamamını fiziksel bir temasa gerek duymadan online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

RFID Stok Sayım

Stokunuzda bulunan ürünler üzerine yerleştirilecek RFID etiketler ve RFID el terminali sayesinde sadece alan içinde dolaşarak stok sayımı yapabilir bunu kullandığınız yazılımlara aktarabilirsiniz.
xArray Gateway
Amerikan Impinj firmasının eşsiz ürünü xArray RFID okuyucusu, benzersiz bir şekilde, hareketleri algılar ve takip eder.
Assetware
Tek bir alanda bir çok sanal bölge oluşturarak, bireylerin bölgeler arasını hareketlerini takip eder.
İnternet Tabanlı
Tüm süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama yönetebilirsiniz. İnternet tabanlı olarak dilediğiniz yerden, kolay bir şekilde platformu kullanabilirsiniz.

E-Bülten.

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız
aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın.E-bültene kaydolun.
  • Konak / İzmir
  • +90 850 811 35 34
  • info@byokur.com