Hizmetlerimiz 2018-04-10T21:43:08+00:00
Document

Bakım Anlaşması.

Bakım Anlaşması Hizmetleri
by OKUR Bilgi Teknolojileri olarak kurumsal firmalar için Sistem Destek ve Bakım Anlaşmaları hizmetleri sağlamaktayız.
Detaylı Bilgi

Proje Kurulum ve Yönetimi.

by OKUR Bilgi Teknolojileri olarak, Müşterilerimizin kendi asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla, onların tüm Bilgi Teknolojileri altyapı ve faaliyetlerinin desteğini ve işletimini gerçekleştiriyoruz. Teknolojik altyapı ve iş uygulamaları ile bunların kullanıldığı iş süreçlerinin yürütülmesine ilişkin her türlü hizmeti bünyemizde barındırıyoruz.
Detaylı Bilgi

Satış Hizmetleri.

Firmamızın kendi alanında uzman ve aktif satış kadrosu, müşterilerimizi belirli periyotlarla ziyaret etmekte, ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek satın alma sürecinde doğru kararlar vermelerini sağlamaktadırlar.
Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik, fiyat ve performansa göre en uygun seçenekleri sunarak satış desteği sağlıyoruz. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızda, işletmenizin işleyiş performansını yükseltecek en uygun teknolojik ürünlerin, uzun veya kısa vadeli olarak tespit edilmesi, projelendirilmesi ve uygun fiyatlarla firmanıza ulaştırılması sağlanmaktadır.
Satış sonrasında ise; lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.
by OKUR ailesi olarak şunu biliyoruz ki bizim tek hazinemiz “Müşterimizdir”
Detaylı Bilgi

Microsoft İş Çözümleri &
Danışmanlık Hizmetleri

by OKUR Bilgi Teknolojileri, lisanslama konusunda kurulduğu yıldan bu yana yaptığı çalışmalarda elde ettiği bilgi birikimini sürekli yenilenen modelleriyle geliştirmektedir, her firma için ayrı bir model oluşturarak en ekonomik ve ideal çözümü sunmaktadır. Bu çalışmalarda firmanın ihtiyacı kadar lisansı satın alması ve uygun lisanslama yapılması hedeflenmektedir. Microsoft ile gerçekleştirdiği çözüm ortaklığı kapsamında en güncel lisanslama modellerini uygun çözümlerle firmalara özelleştirirken, firma yetkililerini bu konuda bilgilendirmektedir.
Detaylı Bilgi

Danışmanlık Hizmetleri.

Bilişim teknolojileri projelerinde kullanılacak doğru ürün, hizmet ve teknoloji seçimi için verilen hizmetlerdir. Müşterimiz adına ürün ve teknoloji araştırmaları yapmak, bu hizmetin bir parçasıdır.
Satın alma, sistem tasarımı ve kurulumu, proje yönetimi ve denetimi gibi süreçlerde kapasite planlama, ürün ve teknoloji seçimi gibi kritik kararların verilmesinde, by OKUR Bilgi Teknolojileri, marka bağımsız teknolojik danışmanınız olarak rol oynar.
Detaylı Bilgi

Onarım ve Garanti.

bY OKUR garantili veya garantisiz ürünler için marka bağımsız bakım onarım hizmeti yapmaktadır. Garantili Ürünler için yerinden by OKUR ücretsiz almakta garanti süresince ürünle ilgili bütün aktiviteler CRM de takip edilmekte ve onarım sonucu müşteriye ücretsiz sevk edilmektedir. Garanti dışı ürünler ise yerinden by OKUR sevkiyat tarafından teslim alınmakta ücretsiz olarak bütün aşamalar CRM üzerinden takip edilmek suretiyle arıza tespiti yapılmaktadır. Onarım kabul edilmese bile ürün tekrar eksiksiz olarak müşteriye iade edilmektedir. Notebook arızalarında marka bağımsız olarak yetkili personel tarafından onarım yapılmaktadır. LCD,klavye,mainboard arızalarında en hızlı şekilde müdahale edilmekte ve uygun fiyat politikası ile onarım gerçekleşmektedir.
Detaylı Bilgi

Altyapı ve Yapısal Kablolama
Hizmetleri.

Yapısal kablolama, data ( bakır ve fiber) , ses, Şebeke, UPS ve güvenlik sistemi sinyallerinin düzgün şekilde iletimini sağlamak üzere yapılan ve bu sistemleri tek bir çatı altında toplayarak yönetebilmeye ve gerektiğinde genişletmeye imkan sağlayan bir altyapı çalışmasıdır. Yapısal kablolama ile kurumların en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen veri ve enerji iletiminin, sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi hedeflenmektedir.
Uçtan Uca Altyapı Hizmetleri
Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network sistemlerinin kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı kurumların toplam network yatırımlarının %2’sini oluştururken, karşılaştığımız network problemlerinin %80’inin temelinde hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.
Yaşanabilecek en ufak bir sorunun büyük zaman kayıplarına ve maddi kayıplara yol açacağını göz önünde bulundurursak yapısal kablolamanın önemi daha açık anlaşılacaktır.
Detaylı Bilgi

Hp Finansal Hizmetler.

HP Finansal Hizmetlerle en yeni teknolojilerin keyfini sürün
Kiralama ve finansman: HP Finansal Hizmetler HP’den ya da diğer şirketlerden yazılım, donanım ve hizmetler olarak komple çözümün finansmanını sağlayabiliyor. Ayrıca her ölçekten firma için çözümleri de bulunan HP Finansal Hizmetlerin yaptığı anlaşmalar birkaç yüz dolardan, birkaç milyon dolara kadar olabiliyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için basit ve esnek sözleşme süreçlerinin yanı sıra çoğu durumda donanım, yazılım ve hizmet finansmanı için tek nokta kolaylığı sunuluyor. Kurumsal müşteriler için global kiralamanın yanı sıra yerel ya da ülke içi kiralama gerçekleştirilebiliyor. Dünyanın çeşitli bölgelerinde kısa vadedeki ihtiyaçlar için ekipman kiralama da mümkün olabiliyor.
Varlık yönetimi: HP Finansal Hizmetler’in sunduğu bu hizmet kapsamında yürürlükteki çevre düzenlemelerine uygun bir şekilde, şirkete ait özel bilgiler de korunarak, müşterinin artık ihtiyaç duymadığı ekipmanların kullanımdan kaldırılması sağlanıyor. Kiralama dönemi sonunda, müşteriler ekipmanlarını iade ediyorlar. Atık, imha gibi konularla ise onların yerine doğrudan HP ilgileniyor.
Detaylı Bilgi

Elektrik Proje Hizmetleri.

by OKUR Bilgi Teknolojileri, kurulduğu günden bugüne elektrik proje hizmetleri vermektedir. Kuvvetli Akım Projeleri, Zayıf akım projeleri ve Enerji santralleri projeleri elektrik proje hizmetleri içerisindedir.
Projelendirme esnasında verilen doğru kararlar, yatırımın ilerleyen aşamalarında, yatırımcının gereksiz ve fazladan harcama yapmasını engelleyecektir. Bu yüzden uzman mühendisler ile yapılacak doğru ve etkin tasarım, yatırımcı ve proje finansmanı için çok önemlidir.
Elektrik proje ve tasarım hizmetleri sırasında, sadece bilgi ve tecrübemizi değil, aynı zamanda güncel teknolojileri de kullanıyoruz. Tasarım ve hesaplama için, güncel ve son teknoloji yazılımlar kullanarak, projelerimizin mühendislik hesaplarını kontrol ediyoruz.
by OKUR Bilgi Teknolojileri kaliteli çözümler üretmeyi esas alan, teknik bilgi ve detaylara önem veren, çözüm odaklı anlayışla, Avrupa çapında tanınan bir hizmet sağlayıcı olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmette Kalite Tesadüf Değildir.

E-Bülten.

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız
aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın.E-bültene kaydolun.
  • Konak / İzmir
  • +90 850 811 35 34
  • info@byokur.com