HPE Proliant & Blade Sunucular

HPE Proliant & Blade Sunucular
HPE Proliant & Blade Sunucular 2018-04-10T20:57:11+00:00
Document

HPE Proliant & Blade Sunucular

HPE Sunucu Sistemleri

Basit iş yüklerinden iş kritik iş yüklerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sunuyoruz.
by OKUR Bilgi Teknolojileri olarak konusunda uzman sertifikalı, satış öncesi ve satış sonrası teknik kadromuz ile kurumların uçtan uca sunucu beklentilerini karşılamaktayız.
BT Hizmet sunumunu hızlandırmak ve performansı arttırmak için her zaman doğru iş yükü için doğru sistemler tercih edilmesi önemlidir.
Yeni HPE Integrity Superdome X ve HPE Integrity NonStop X sunucuları sayesinde x86 platformunda yüksek kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik ve performansı yakalayın.
HPE ProLiant Gen9 ve HPE OneView otomasyon sadeliği ile Blade ve Rack/Tower sunucuların yönetim karmaşıklığını azaltın.
Maliyet, optimize edilmiş yeni HPE Cloudline bulut ile servis sağlayıcılarına özel açık kaynak ilkelerine göre hazırlanmış sunucu sistemlerini deneyin.
HPE Rack Tipi DL Sunucu Serisi
Proliant ailesinin en yaygın ve müşteri isteklerine en esnek cevap veren ölçeklenebilir çözümler sunan sunucu ailesidir. İhtiyaca göre DL100, DL300, DL500 serisi olmak üzere geniş bir portföy sunmaktadır.
HPE Tower Tipi ML Sunucu Serisi
Proliant ailesinin orta ölçekte kabin dışı ortamlar ve uzak ofisler için tasarlanmış sunucu ailesidir. İhtiyaca göre ML10, ML100, ML300 serisi olmak üzere geniş bir portföy sunmaktadır.
HPE Blade Sunucular
Tümleşik yapı özellikleri ile veri merkezleri için yer, enerji, soğutma tasarrufu ve yönetim kolaylığı sağlayan eşsiz mimariye sahip ölçeklenebilir yüksek performanslı sunucu ailesidir. İhtiyaca göre BL400, BL600 ve BL800 serisi iş kritik sistem çözümleri sunar.
HPE Moonshot Sunucular
Veri Merkezleri için tasarlanmış yüksek yoğunluklu enerji tasarrufu sağlayan sunucu ailesidir. 4.3U’luk enclosure içerisine 45 adet sunucu sığdırılabilen benzersiz bir altyapı sunar.
HPE Hesaplama Sunucuları SL Serisi
Proliant ailesinin yüksek hesaplama yeteneği sunan ölçeklenebilir sunucu ailesidir. Üniversiteler, Üretim, Tasarım ve Medya sektörleri için vazgeçilmez çözümler sunar.
HPE OneView Yönetim Yazılımı
HPE OneView yönetim yazılımı ile HPE ProLiant sunucuları, HPE Blade System, HPE 3PAR StoreServ depolama ve HPE ConvergedSystem 700 platformlarını destekleyen birleşik yönetim platformu sunar.
Yenilikçi HPE OneView mimarisi sunucuları, depolama, ve ağlar arasında tek noktadan yönetimi için tasarlanmıştır.

E-Bülten.

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız
aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın.E-bültene kaydolun.
  • Konak / İzmir
  • +90 850 811 35 34
  • info@byokur.com