HPE Veri Depolama Sistemleri

HPE Veri Depolama Sistemleri
HPE Veri Depolama Sistemleri 2018-04-10T20:55:52+00:00
Document

HPE Veri Depolama Sistemleri

Kurumsal pazarda veri büyüklüğü her geçen gün katlanarak artmakta bunu veri bütünlüğü olarak ele aldığımızda Küçük, Orta ve Büyük ölçek işletmelerde maliyet ve performans ön plana çıkmaktadır. by OKUR Teknoloji Hizmetleri olarak satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler sunmaktayız. Temel olarak baktığımızda farklı veri tiplerinde yüksek performans sergileyebilen akıllı veri depolama sistemlerine eğilim olduğu görmekteyiz.
İşletmelerin öncelikleri sektörel bazda farklılıklar göstermekle birlikte müşterilerimizin temel beklentilerini sıralamak gerekirse yüksek erişilebilirlik, yönetilebilirlik, bulut mimari desteği ve ölçeklenebilir çevik altyapılar olarak sıralayabiliriz.
Veri depolamada yeni teknoloji olarak Scale-Out mimariler farklı veri tiplerinde yüksek performans sergileyebilen akıllı veri depolama sistemleri yerini alıyor,
Burada geleneksel yapıların yerini yönetilebilir, verimli, yüksek performans sağlayabilen akıllı veri depolama ürünleri almaktadır. Özellikle farklı disk tiplerinin ( SATA, SAS, SSD ) kullanıldığı Tiering teknolojilerini kullanabilen, performans kaybı olmadan yazılan verinin tekilleştirmesini sağlayabilen depolama çözümleri ön plana çıkmaktadır.
Son yıllarda veri depolama üniteleri üzerinde sanallaştırma teknolojileri yaygın biçimde kullanılmaya başlanmıştır. Bu kapsamda donanım üreticileri farklı çözümler ile kendilerini ayrıştırmaktadır. Veri depolama üniteleri üzerindeki disklerin sanallaştırmasından veri depolama ünitelerinin sanallaştırılmasına kadar farklı çözümler sunulmaktadır.
Veri depolama teknolojilerinde oyunun kuralları her geçen gün değişmektedir, yeni nesil teknolojiler ve sanallaştırma ile birlikte veri depolama tarafındaki beklentiler giderek artmaktadır. Bugün baktığımızda yeni nesil depolama ürünleri beklentinin de üzerinde çözümler sunmaktadır.
HP 3PAR StoreServ
Depolama Sistemi
Orta ölçekten büyük ölçeğe eşsiz mimari sunar. Blok, dosya ve nesne ihtiyaçlarını tek sistemden karşılar. Storage federation ile data taşıma kolaylığı, Aktif aktif kontroller mimarisi ile kesintisiz ölçeklenebilirlik sağlar. Uygun maliyete Kurumsal Özellikler ve Esneklik sunar. Otomatik DR yapılandırması tek adımda verilerinizi korur. Karışık iş yükü desteği konsolidasyon imkanlarını arttırır. Kalıcı Teknolojiler kullanım kolaylığı ve Tier1 dayanıklılığı sağlar. Endüstri lideri Thin Teknolojileri ile kapasite gereksinimlerini çok daha aza indirir.
HPE MSA1040 Depolama Sistemi
Giriş seviyesinde konsolidasyon ve sanallaştırma ihtiyaçları için tasarlanmıştır.
HPE MSA1040 Depolama Sistemi
Giriş seviyesinde konsolidasyon ve sanallaştırma ihtiyaçları için tasarlanmıştır.
HPE StoreVirtual 4000 Depolama Sistemi
Sanallaştırılmış altyapılar için tasarlanmış scale out mimarisi ile kapasite ve performansın aynı oranda büyüdüğü emsalsiz bir veri depolama çözümüdür.
HPE StoreEasy Depolama Sistemi
StoreEasy ürün ailesi dosya ve uygulamalarınız için verimli, güvenli ve yüksek kullanılabilirlik sağlayan depolama çözümüdür.

Yedekleme Sistemleri

HPE StoreOnce Yedekleme Sistemi
Micro seviyede tekilleştirme, global tekilleştirme çözümleri sunan disk tabanlı yedekleme sistemleridir. İhtiyaca göre 5.5TB dan 1.7PB’a kadar ölçeklenebilen benzersiz altyapılar sunar.
HPE StoreEver Yedekleme Sistemi
Uzun süreli veri saklama teknolojileri için vazgeçilmez ortam teyp sürücüleridir. Medya ve otomasyon konusunda profesyonel çözümler sunar.

E-Bülten.

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız
aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın.E-bültene kaydolun.
  • Konak / İzmir
  • +90 850 811 35 34
  • info@byokur.com