El Terminalleri & Barkod Okuyucuları

El Terminalleri & Barkod Okuyucuları
El Terminalleri & Barkod Okuyucuları 2018-04-10T21:07:18+00:00
Document

Saha Satış Otomasyonu

Mobil Saha Satış Otomasyonu, El terminali ile sahada satış, dağıtım, sipariş alma, fatura kesme, anket yapma, ürün teslimatı gibi işlemler yapan üretim ya da dağıtım şirketlerinin sahadaki etkinliğini, verimliliğini ve gücünü maksimum derecede arttıran ve şirket yöneticilerine de, sahadaki tüm fonksiyonları en doğru şekilde ölçebilmesini sağlayan bir sistemdir. Tüm muhasebe yazılımlarına ve ERP çözümlerine aktarımı bulunan Mobil saha Satış Otomasyonu ile sahada Stok, Cari, Çek-Senet, Fatura, Teslimat ve Anket gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz

Saha Servis Otomasyonu

Sahada Servis hizmeti veren şirketler için, sahada yapılan tüm aktivitelerin kayıt altına alınabilmesi, servis elemanlarının verdiği hizmetin kalitesinin en üst seviyeye çıkarılabilmesi için en doğru çözüm olan Mobil Saha Servis Otomasyonu ile hem servis elemanlarınızın hizmetinin kalitesini sürekli hale getirebilir, puanlayabilir hatta prim sistemine entegre edebilirsiniz, hem müşterilerinizin memnuniyetini garantiler ve yükseltirsiniz. Hizmet sektörü gibi standartları belirgin olmayan bir alanda en doğru hizmeti verebilmek için gereken bu otomasyon, size sürekli raporlar sunarak anlık takip imkanı sunar.

Depo Otomasyonu

Deponuza ne kadar hakimsiniz? Ürettiğiniz ya da satışını yaptığınız ürün stoğunuzu ne kadar iyi biliyorsunuz? Yoksa siz deponuzu muhasebe odasındaki muhasebe bilgisayarından mı takip ediyorsunuz? Yılda bir ya da birkaç kez sayım yaparak stoğunuzu sadece anlık olarak bilebilirsiniz, sonrası yine karışıklık, yine bilinmezlik. Depo Otomasyonu size, deponuzun anlık durumunu ve gelen siparişlerin en doğru şekilde, eksiksiz, hatasız sevk edilmesini sağlamayı vaat eder. Depo ve stok bir işletmenin kalbidir, depo, stok, sayım ve sevkiyatın en doğru şekilde çalışması için doğru çözüm; Depo Otomasyonu

Restoran Otomasyonu

Restaurant, Cafe, Bar, Kantin gibi yeme-içme üzerine faaliyet gösteren hizmet işletmelerinde, masa hesaplarının en doğru ve eksiksiz şekilde tutulması, müşterilere en hızlı servisin, en kusursuz hizmetin ve en doğru bilginin verilmesi, bekletmeden servisini açmak ve kapatmak için en doğru, en hızlı otomasyonu arıyorsanız Restaurant Otomasyonu tam olarak size göre. 24 saatte kurulabilen programımız, aynı zamanda bir merkez muhasebe yazılımı ile tüm alımlar, personel hesapları da takip edilebiliyor. Ayrıca reçete sistemiyle, alınan malzemelerle ne kadar yemeğin çıkması gerektiği hesaplanır, eksiksiz çalışan bir restaurantınız olur.

Perakende Satış Otomasyonu

Bakkal, Market, Sağlık ürünleri satış noktası, Büfe, Mücevher satış noktası, Kuyumcu, Spor malzemeleri satış mağazası, giyim-iççiyim mağazası ve perakende satışı yapan tüm iş kollarının işletmelerinde rahatlıkla, hızla ve güvenle kullanabileceği çok profesyonel ve aynı zamanda çok pratik bir Perakende Satış Otomasyonu çözümüdür. Perakende Satış Otomasyonu 24 saatte kurulabilen ve bir veritabanı sayesinde geçmişe dönük bilgi tutabilen bir otomasyondur.

E-Bülten.

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız
aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın.E-bültene kaydolun.
  • Konak / İzmir
  • +90 850 811 35 34
  • info@byokur.com