Taşınma Hizmetleri

Taşınma Hizmetleri
Taşınma Hizmetleri 2018-04-11T18:30:50+00:00
Document

Taşınma Hizmetleri

Bizi Arayın, Envanterleriniz İstediğiniz
Lokasyonlara Güvenle Taşınsın!

by OKUR geniş ve yetkinlikleri yüksek servis kadrosu ile müşterilerine Profesyonel Taşınma ve Yer Değiştirme Hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında, kurumların yeni bir lokasyona taşınırken ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli servisleri hızlı ve güvenilir bir şekilde ihtiyacı oldukları anda sunmayı amaçlamaktadır. Taşıdığımız sistemler, son derece hassas olduklarından dolayı by OKUR, konuyla ilgili ciddiyetini planlama ve uygulama aşamasındaki titizliğiyle göstermektedir. Bu servis kapsamında müşterilerimizin yeni çalışma ortamlarına geçiş için gerekli olan tüm operasyonel süreçler ve hizmetler adım adım planlanmaktadır. Bu plan çerçevesinde tüm hizmet operasyonu anahtar teslim hizmeti olarak gerçekleştirilmektedir.
by OKUR olarak her taşıma hizmeti bir proje olarak ele alınır, oluşabilecek majör ve minör sorunları önceden araştırılıp, taşıma esnasında izlenecek yedekleme ve zamanlama stratejileri planlanır. İhtiyaç olacak insan kaynağı ve görev dağılımları, taşınma için gerekli olacak zaman, envantere göre yeterli araç ve ekipmanlar belirlenir. Oluşabilecek risklerin müşteri ile karşılıklı mutabakat ile netleştirilmesi ve oluşmaması için gerekli önlemlerin karşılıklı olarak alınması, müşteri memnuniyetini arttıracak hizmetin sağlanması açısından kritik bir önem taşımaktadır.
by OKUR müşterilerine Profesyonel Taşınma ve Yer Değiştirme Hizmetleri altında; Sistem Odası Dizayn, Yapısal Kablolama, Data Center Yönetimi ve Danışmanlığı hizmetlerini de sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında, yeni lokasyonda Server – Storage ve Network kabinlerinin yerlerinin belirlenmesi, İklimlendirme ürünlerinin konumları, ihtiyaç duyulan yapısal kablolama ekipmanlarının yedekli çözümleri ve dizaynı tarafımızdan projelendirilmektedir.

Profesyonel Taşınma ve Yer Değiştirme Hizmetlerimiz

Ekspertiz
Müşteri lokasyonundaki tüm envanter ekspertiz yapılarak kontrol edilir, marka model kontrolü yapılır.
Etiketleme
Kablolama yapılmış olan ürünlerin bağlantıları ve topolojileri kontrol edilerek etiketlenir, yeni lokasyonlarında doğru adreslere bağlantıları ve aktarımları yapılır.
Test
Ürünlerin düzgün çalıştığı konusunda testleri yapılır, yeni lokasyonda aynı şekilde sorunsuz çalışmaları için gerekli notlar alınır.
Sökme
Ürünlerin ilk lokasyonlarından düzgün şekilde sökülmeleri sağlanır. Bu sayede; bağlantıları etiketlendiği ve fotoğraflandığı için yeni lokasyonlarında sorunsuz olarak çalışabilmeleri için ilk adım tamamlanmış olur.
Kutulama
Tüm envanter yeni ve doğru ebatlardaki kutularla paketlenip nakliye için uygun halde getirilir. Ürün formları eksiksiz olarak doldurulduğu ve kolilerin içerisinde taşındığı için yeni lokasyonda herhangi bir karışıklık söz konusu olmaz.
Nakliye
Mevcut ve taşınma gerçekleştirilecek lokasyonlarda rahat hareket edilebilecek, envantere uygun araçlar kullanılarak taşınma hizmeti sağlanır. Ürünler formlar ve teslim tutanakları ile müşteri kontrolünde daha önceden belirlenen yerlere konumlandırılır.
Kurulum
Taşınan ürünlerin, daha önceden belirlenen yerlerde, doğru insan kaynağı ile kurulumları tamamlanır.
Sistem Mühendisi Bulundurma
Türkiye’nin 81 ilinde Bölgesel Servis Destek ağıyla üretici adına servis merkezlerinde ya da yerinde garantili servis hizmetlerini verebilmekte, tek noktadan tüm müşteri envanterine Artı’larımız ile hizmet sağlayabilmekteyiz.
Sigorta
Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.

E-Bülten.

En yeni teknoloji ve ürünlerden haberlerdar olmak istiyorsanız
aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazın.E-bültene kaydolun.
  • Konak / İzmir
  • +90 850 811 35 34
  • info@byokur.com